ÚKLID ADMINISTRATIVNÍCH BUDOV A KANCELÁŘÍ

VNITŘEK ČI VNĚJŠEK? ZVLÁDNEME OBOJÍ!

Další z našich poskytovaných služeb je úklid administrativních budov a kanceláří. Čistota kanceláří, ale i celého objektu, ve kterém společnost sídlí, je vizitkou každé firmy. Proto by žádná firma neměla tento fakt podcenit a udržovat své pracovní sídlo v čistotě. Pořádek ocení nejen Vaši klienty, ale také zaměstnanci, kteří se budou v práci cítit dobře a bezpečně.

Služby úklidu a údržby poskytujeme jak velkým, středním, tak i malým firmám. Disponujeme kvalitním technickým vybavením i potřebným know-how k naší činnosti. Podle potřebného rozsahu prací provádíme ruční práce nebo využíváme naši strojovou techniku.

V rámci komplexnosti našich úklidových služeb Vám můžeme nabídnout také úklid a údržbu venkovní zeleně, přilehlých pozemků, chodníků a parkovišť. Realizujeme také práce ve výškách.

Úklidové práce provádíme ve stanovených časech na základě s Vámi sjednaného harmonogramu tak, aby nebyl nijak narušen provoz vaší firmy. Současně jsme schopni vysoce operativně reagovat i na nenadálé situace tak, aby bylo vždy všechno perfektně uklizeno. 

ZAJÍMAJÍ VÁS CENY ÚKLIDU ADMINISTRATIVNÍCH BUDOV A KANCELÁŘÍ?