Úklid chodeb panelových a bytových domů

Společné prostory, chodníky a pozemky jsou nejen součástí Vašeho domova, ale také vizitkou Vašeho domu a je důležité udržovat je v čistotě. Naše úklidová firma zajistí pravidelný a pečlivý úklid prostor a Vy se tak vyhnete nepříjemnostem spojeným s vynecháváním úklidu nájemníky nebo jejich nekvalitním provedením. 

Za cenu 79 - 99 Kč za bytovou jednotku měsíčně si můžete užívat čistoty v domě a svou povinnost úklidu prostor přenechat právě nám. Úklidy panelových a činžovních domů jsou totiž službou, která je pro naší firmu klíčová a garantujeme Vám jejich kvalitní provedení.  

Objednáním úklidu pro Váš dům získáváte navíc 10% slevu na každou objednávku našich služeb nejen pro společenství či družstvo, ale také nájemníky a vlastníky bytových jednotek.

Úklid chodeb panelových domů
Úklid chodeb panelových domů
Pravidelné úklidové práce pro SVJ a BD
Pravidelné úklidové práce pro SVJ a BD
Kvalitní úklid panelových a bytových domů
Kvalitní úklid panelových a bytových domů

Naše úklidová firma úzce spolupracuje se společnostmi zajišťujícími správu domů a facility, ale také s bytovými družstvy a různými společenství vlastníků bytových jednotek, například

Úklid panelových domů ve správě SEVERPlus
Úklid panelových domů ve správě SEVERPlus
Úklid družstevních domů OSBD Teplice
Úklid družstevních domů OSBD Teplice
Úklid panelových domů ve správě Tommi Sever
Úklid panelových domů ve správě Tommi Sever
Úklid družstevních domů OSBD Děčín
Úklid družstevních domů OSBD Děčín
Úklid panelových domů ve správě Radip
Úklid panelových domů ve správě Radip

A kde všude uklízíme panelové a bytové domy?                          Teplice, Most, Litoměřice, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Louny, Praha, Rakovník, Kladno, Mělník,                  Mladá Boleslav, Beroun, Kutná Hora, Kolín, Příbram, po domluvě i po celé ČR.                                

ROZSAH A HARMONOGRAM ÚKLIDOVÝCH PRACÍ                harmonogram úklidových prací vždy přizpůsobíme Vašim přáním a požadavkům nebo pro Vás navrhneme ideální rozsah dle individualit domu. Pro představu uvádíme základní rozsah pro 4-patrové domy. 

1x týdně                                                                                                 zametení a vytření všech podlahových ploch v domě vč. venkovního schodiště I omytí zábradlí, vnitřních částí parapetů, hydrantů a jiného vybavení domu I zametení a vytření výtahové kabiny, leštění zrcadla, dle potřeby také stěn kabiny a dveří I omytí ohmatů na vchodových dveřích I odstranění nežádoucích tiskovin z vchodových prostor I další drobné práce v rámci zachování čistoty v domě, např. ometení pavučin, omytí zašpiněných částí soklů, ...             

1x měsíčně                                                                                    zametení a vytření podlahových ploch ve sklepních prostorách I omytí vchodových dveří I vyčištění vnitřních a venkovních rohoží I setření prachu z chodbových zvonků a vypínačů                           

4x ročně                                                                                                      mytí oken vč. rámů a parapetů I mytí vnitřních a venkovních osvětlovacích těles domu I desinfekce podlahových ploch

NEVÁHEJTE NÁM ZASLAT POPTÁVKU

- UDĚLENÉ HODNOCENÍ A REFERENCE -

PRIMUS - bytové družstvo

"Za celou dobu vzájemné spolupráce nevznikl žádný problém. Se spoluprácí a kvalitou poskytovaných služeb jsme spokojeni."

Hodnocení naleznete zde

OSBD Teplice

"Práce jsou prováděny dle harmonogramu, včas a ve vysoké kvalitě"

Hodnocení naleznete zde

V Domkách 1225-1227, Duchcov

"Uklízejí pro nás panelák, úklidy provádějí dle smluveného harmonogramu, dodržují dobu úklidu a práce odvádějí na 100%. Z naší strany můžeme jen doporučit"

Hodnocení naleznete zde

ZAJÍMAJÍ VÁS CENY ÚKLIDŮ SPOLEČNÝCH PROSTOR?